Warsztaty dla rodziców

Jak dobrze wychować nastolatka

Termin:

18 sierpień 2021, godzina: 12:00

Miejsce:

Łódź

Opis:

Teoretycznie rodzicem stajesz się w dniu narodzin swojego dziecka. W praktyce rodzicielstwo, to codzienna nauka i ciągła praca. Praca nad sobą, nad własnymi reakcjami, nad relacją z dzieckiem… Praca, która nigdy się nie kończy, bo z każdym dniem ten mały człowiek się zmienia i czyni milowe kroki w rozwoju.

 

Skorzystaj z oferty naszych warsztatów. Dzięki udziałowi w szkoleniach uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, spotkasz ludzi, którym – podobnie jak Tobie, leży na sercu szczęśliwa przyszłość dziecka, będziesz mógł skonsultować się ze specjalistą, wymienić doświadczeniami z innymi rodzicami.

Cena:

999 zł

Administratorem Państwa danych osobowych jest Heurystyka Filip Tworkowski, ul. Choińska 21, 93-228 Łódź, NIP: 7712160695. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@heurystyka.eu

Kontakt